Přednášející

Marie Petrovová

Marie Petrovová

Moderace

LinkedIn Project Manager
Top vision s.r.o.

Marie Petrovová po dlouholeté zkušenosti v oblasti komunikace působí na pozici Project Manager ve společnosti Top Vision. Její vizí je pomáhat lidem růst a podporovat jejich pracovní i osobnostní rozvoj.

Jitka Ševčíková

Jitka Ševčíková

Brilantní paměť

LinkedIn lektor

Jitka Ševčíková vystudovala ekonomii, marketing a emoční inteligenci. Patří mezi vyhledávané lektory, mentory a kouče. Mezi její prestižní klienty patří firmy: ŠKO-Energo, Güehring, Smurfit Kappa, Tatrabanka, Arcelor Mittal, Bayer, Seznam.cz, Dixons Carphone, GE Money, Hewlett Packard, Ogilvy Action, Partners, Strabag, Eurovia, Cetelem, Enteria, VUT Brno, Policie ČR a další. Devět let pracovala ve špičkové IT společnosti v oblasti marketingu a PR. Současně působila v občanském sdružení Dlouhá cesta, zabývajícím se pomocí rodičů po smrti dítěte. Je autorkou celorepublikového filantropického projektu Barevný anděl. Aktivně pomáhá charitativní činnosti, budováním koncepcí firemní filantropie a pořádáním benefičních akcí.  

Od roku 2010 lektoruje dovednosti v oblasti emoční inteligence, redukce stresu, komunikačních dovedností, konflikt managementu, time managementu, work life balance a práci v hladině alfa (snížené mozkové frekvenci). V ČR koordinuje a lektoruje vzdělávací projekt Brillant Brain (www.brillantbrain.com), je i součástí projektů  Moudré podnikání žen a Lektorský kruh. Spolupracuje s Českou televizí, Českým rozhlasem, přednáší na vysokých školách, kongresech a konferencích,  publikuje v life  magazínech, odborných médiích a na webu Psychologie.cz. Pořádá semináře v České republice, v Indonésii, na Srí Lance, na Filipínách  a na Mallorce. Mentoruje a podporuje několik filantropických  projektů (Nadačník, NFRO). Je spoluautorkou knihy S láskou i rozumem (Albatros, C-Press 2015). V současné době připravuje další knihu o pozitivní inteligenci pro nakladatelství Grada Publishing. V roce 2017 převzala na festivalu Všem ženám cenu „Ostara" za celospolečenský přínos.

Tereza Andresová

Tereza Andresová

Asistentka vs. Office manažer

Osobní asistentka
QED GROUP

Tereza Andresová vystudovala obor Economics and Management na ČZU v Praze a dále pokračovala studiem Andragogiky v profilaci na personální management na UPOL v Olomouci. Během studia získávala praxi v odlišných směrech, od delegátky, kdy se naučila řešit a hasit ad hoc situace, po zkušenosti v recruitmentu, kde byla na pozici Talent Sourcera. Po škole se viděla v interním HR či v marketingu, ale souhra náhod ji přivedla do společnosti QED GROUP, kde již druhým rokem má na starosti agendu Radvana Bahbouha. Tato pozice umožňuje Tereze se realizovat různými směry a dále se vzdělávat. Tím, že pozice osobní asistentky je velmi různorodá, je vždy kam se dále posouvat a to vnímá jako velký benefit. Na pozici asistentky si člověk osvojí různé manažerské dovednosti jako například delegování, time management, správné vytyčení cílů, komunikace a naslouchání potřeb kolegů i klientů. Do práce chodí s radostí a odchází s inspirací.

Mirka Sazečková

Mirka Sazečková

Asistentka vs. Office manažer

Office & Event manažer
QED GROUP

Vysnila si svou práci, a tak ji „sama od sebe" přišla do cesty. Neváhala a s velkou chutí naskočila do inspirativního expresu s názvem QED GROUP. Nejprve jako studentka na back officu a nyní má na starosti (i radosti) celý office. Neskutečně ji baví objevovat potenciál jednotlivých členů týmu, podporovat jeho rozvoj a následně sledovat, jaký užitek z toho má nejen tým, ale především celá firma. Sama se ráda rozvíjí, protože věří a cítí, že čím víc se člověk rozvine a povyroste, tím více si vytvoří prostor pro radost a lepší pocit. Proto nastoupila do výcviku v koučování Radvana Bahbouha a těší se na přínos nejen pro ni, ale i pro ostatní.

Přívalem energie jsou pro ni hory, vzdálené země, blízcí lidé a běh. A nejvíce ji těší, že se to všechno dá spojit dohromady.

Hana Šundová

Hana Šundová

Obchodní korespondence

LinkedIn lektor

Jsem češtinářka tělem i duší. Vystudovala jsem učitelství češtiny, učila jsem děti i dospělé. Od roku 2004 pracuji v bankovnictví, pojišťovnictví, obchodě, sama podnikám, pomáhám s vedením rodinné firmy svému partnerovi. Všude si lidé píšou, telefonují, jednají spolu. A domnívají se, že jim ostatní rozumějí. Jsem součástí tohoto procesu. Píšu pořád. Sama za sebe i za druhé. Pozoruji, všímám si, snažím se pochopit druhé. Zjistila jsem, kolik potíží a konfliktů vzniká z nedorozumění. Napadlo mě, že můžu být užitečná tím, co umím. Proto vznikly mé kurzy obchodní korespondence. Znám pravidla českého pravopisu. Vyznám se v pravidlech technické normy i etikety. Vím, kde vyhledat něco, co nevím. Těší mě, když pěkně napsaný e-mail či dopis přispěje k vyřešení sporu, k porozumění. Vím, že e-mail a dopis jsou naši vyslanci, naši pomocníci při budování kvalitních vztahů v práci i v soukromí.

Oswald Schorm

Oswald Schorm

Komunikace s komplikovanými osobami

LinkedIn expert na komunikaci a vyjednávání, psycholog a kouč

Jsem absolventem Filozofické fakulty Univerzity Karlovy, obory český jazyk – psychologie a jednooborová psychologie, dále Institutu pro Gestalt a Psychosyntézu (IGAP), jsem NLP practicioner (Devon school) a mám několikaletý výcvik v koučinku (Koučink akademie, Koučink centrum). Od roku 1995 působím jako lektor vzdělávacích kurzů v oblasti aplikované psychologie (obchodní, personální a manažerské psychologie) a působil jsem v privátní psychologické praxi (diagnostika, koučink, poradenství). Jako lektor a konzultant jsem spolupracoval s mnoha významnými českými podniky včetně vzdělávání pro státní správu. V mém portfoliu figurují například Česká pojišťovna, IKEA ČR, Skanska, Datart, O2, Czechtrade, Česká televize, Makro CZ, Man Power, ČIŽP, CS MF ČR, JME, Infineon, Brush Sem aj.

Jana Špačková

Jana Špačková

Rozvoj virtuálních týmů

LinkedIn spoluzakladatelka, lektorka
Flexjobs.cz

Jana Špačková je spoluzakladatelka a partnerka FLEXJOBS. Věří ve flexibilitu práce, která pomáhá lidem i firmám být úspěšní v dnešním světě. Nastavuje flexibilní pracovní kulturu, která usnadňuje spolupráci týmů a dodává výsledky. “Flexibilitu umíme změřit, zavádět a ztvrdit značkou “Flexjobs guaranteed”, která říká: ,,pojďte k nám, zde flexibilní opravdu jsme, tady to umíme”. Současně podporuje značku zaměstnavatele na trhu práce.

Jana vystudovala mezinárodní obchod a finance na VŠE v Praze a University of Turku ve Finsku. Nyní se plně věnuje flexibilitě a práci a spolupráci na dálku. Rovněž dvěma chlapečkům. Spolupracuje s firmami T-mobile, ČSOB i post start-upy.  Dříve působila jako evropská ředitelka pro rozvoj obchodu ve společnosti Molson Coors. ,,Naučila jsem se, jak velmi odlišné je vedení týmu tzv. na blízko a na dálku a jaké dovednosti je potřeba k budování důvěry a dosahování výsledků ve vzdáleném prostředí. Zpočátku to dost bolelo".

Jana je ex-instruktorka lyžování. Láska k lyžím ji stále drží. ,,Extrémní svahy naučí člověka pokoře, respektu, odpovědnosti a vyvolávají neustálou touhou je překonávat. A sebe také”. 

 

Ondřej Zukal

Ondřej Zukal

Digitální produktivita

LinkedIn konzultant digitálních dovedností
Digiskills

Školím digitální dovednosti a pomáhám firmám se zaváděním digitálních nástrojů. Zajímají mě mobilní a online aplikace a baví mě zkoumat způsoby, jakými je lze naplno využít pro práci v dnešní rychlé době. Jsem nezávislým Apple konzultantem a v rámci projektu Digiskills strategicky připravuji online microlearningové kurzy zaměřené na posilování digitálních dovedností. Různorodé aktivity, rychlost a digitální technologie mi umožňují být v pohybu, pracovat na cestách, a to mě baví. A budu rád, když naučím také ostatní, jak si díky technologiím lépe plánovat čas, být rychlejší a efektivnější. Společně s Filipem Dřímalkou pomáhám s nasazením nejrůznějších mobilních aplikací do byznysu.

Registrovat